Naši partneři

Naše firma trvale spolupracuje s mnoha významnými dodavateli stavebního materiálu a technologií. Abychom pro naše zákazníky dokázali najít co nejúspornější a nejchytřejší řešení, pečlivě vybíráme naše dodavatelské firmy a partnery.

heluz Již více než 135 let pro vás vyrábíme tradiční stavební materiál. Neprodáváme jen cihly, ale komplexní cihelný stavební systém, se kterým zvládnete postavit hrubou stavbu rodinného domu snadno a rychle. Prohlédněte si výrobky se značkou HELUZ a přesvědčte se, že máme řešení pro každou stavbu!
cemix Společnost LB Cemix, s.r.o. se sídlem v Borovanech patří mezi přední výrobce stavebních hmot na českém trhu. Je jedním z prvních výrobců suchých omítkových a maltových směsí v České republice a na českém stavebním trhu působí již 20 let.
ISOCELL logo neu 06 Firma Isocell byla založena v roce 1992 za účelem distribuce foukaných izolačních látek z celulózy. Ve stavebním odvětví společnost získala významnou pozici díky inovativnímu sortimentu výrobků v oblasti celulózové izolace, vzduchotěsných systémů a technológie vyfoukávaní.
linzmeier_czlinitherm_cz Prostor k bydlení je vzácný a drahý. Půdní prostory nabízí prostor navíc. Již od sklonu střechy 25° se vestavba vyplati – při dostačujícím okapovém sloupku dokonce od 12°, při sklonu střechy 50° máte pod střechou prostor dokonce pro dvě patra. Děláte-li novou střechu, doporučujeme izolaci na krokvích.