V oblasti stavebnictví nabízíme tyto služby

Základy

Nabízíme kompletní služby v oblasti zakládání staveb. V rámci těchto služeb nabízíme zemní práce, odvoz zeminy a zhotovení základů na klíč.

Základové desky

Základové desky jsme schopni založit pro všechny typy staveb, včetně provedení rozvodů inženýrských sítí.

Založení zdiva

Nabízíme veškeré služby spojené se zakládáním.

Novostavby

Nabízíme komplexní služby výstavby rodinných domů i ostatních komerčních a průmyslových staveb. Nabízíme celou paletu zednických prací, betonářské práce, obkladačské práce, zateplení, strojní omítání. Zaručujeme individuální přístup k zákazníkovi, přesně na míru jeho požadavkům a možnostem.

Strojní omítání

Provádíme strojní omítání rodinných domů, komerčních, průmyslových a bytových prostor. Využijte jeho velkou přednost, kterou je rychlost a kvalitní provedení omítek.

Obklady a dlažby

Nabízíme odbornou pokládku obkladů a dlažeb v rodinných domech, komerčních, průmyslových a bytových prostorech. Využijte našich služeb při rekonstrukci Vašeho bytového jádra.

Sádrokartony z desek Linitherm

Nabízíme odborné služby a práce v rámci sádrokartonových systémů s využitím systému Linitherm.

Zateplení budov KZS

Nabízíme komplexní služby v oblasti stavebních úprav vedoucích k úsporám energie. Izolační systémy nabízíme v souladu s nejnovějšími poznatky a s využitím moderních technologií.

Pokládání zámkové dlažby

Nabízíme služby v oblasti pokládání zámkové dlažby od zemních prací, přípravy podloží až po spárování.

Monolitické konstrukce budov

Využijte našich zkušeností ze zahraničí a my vám postavíme železobetonovou monolitickou konstrukci přesně podle vašich přání. Tyto stavby lze využít jak v občanské výstavbě tak v průmyslových stavbách a objektech občanského vybavení. Při realizaci využíváme nejmodernější technologie zakládání, bednění a betonáže.

Rekonstrukce budov

Nabízíme širokou škálu služeb pro rekonstrukce bytových prostorů , rodinných domů a dalších objektů. V této oblasti jsme schopni zajistit veškeré stavební práce, dodávky materiálu a navazující služby.